秀吧

找回密码
 立即注册
搜索
热搜: 活动 交友 discuz

Нашi котики дивитися онлайн hd hq

[复制链接]
发表于 2020-11-15 11:27:36 | 显示全部楼层 |阅读模式
Нашi котики дивитися онлайн hd  hq

Дивитися фiльм Нашi котики

Наприкінці кіносеансу сталося таке, чого я ще ніколи не бачив (може ще мало живу) — як на екрані побігли титри, усі глядачі підвелися, і навіть підійшли до дверей, але не вийшли. І стояли там, немов зачаровані, аж поки титри не закінчилися. Бо заключні титри йшли лише на чверті екрану. А на інших чотирьох чвертях екрану світилися кадри реальних людей, без бою, без напруги — але то були документальні кадри наших людей, і вони нам усім були дорогими — бо то були «Наші котики»…

Кадр з фільму І нехай Тодурова підозрюють у корупції, нехай про нього кажуть всяке, хід з назвою на його честь такого негативного персонажа виглядає якоюсь дрібною помстою, спробою нишком вразити самолюбство. Хоча, думаю, хейтерів стрічка отримає немало. І тільки після цього ми взялися за гейміфікацію. Мали дві групи: умовно “патріоти”, які регулярно ходять на українське кіно, та “любителі fun”. Тобто, таке кіно ви повинні побачити особисто. Публікуємо повну версію тексту. Торік на фінансування патріотичних картин з держбюджету виділили мільярд гривень: половину направили в міністерство культури, іншу – в Держкіно. Втім, саме ці герої стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога. Он показывает реальность, как было в те времена.

А сам фільм вийде на екрани більшості українських кінотеатрів. Тривалість: 100 хв. Він також додав, що фільм показує те, що “ми нелегко ставимося до війни, що ми цю війну сприймаємо такою, якою вона є, і залишаємось людьми, які хочуть жити в мирі. Тим не менш, у них зберігається певний боєзапас, який зацікавив сепарів. Туалет?

Мені пише жінка, каже: «Моя дитина, 7 років, подивилась фільм і вже цитує ваших персонажів». А тут у нас найважливіше! Куточок релаксації. Але, ось ці кадри де російські танки та БТРи наступають на трьох необізнаних добровольців - мені здались страшними. Акторські роботи сподобалися всі. “Припаркували” техніку у річці під Черніговом. Якщо повернутися до західної сміхової культури, то там є колосальний досвід сміху з політики, війни, релігії тощо. Нагадаємо, що трейлер української стрічки «Наші котики» вийшов 25 листопада 2019 року. Але хіба їм до того звикати? Несподіваним та непізнаваним постає на екрані Дмитро Ярошенко, що зовсім недавно зіграв роль Василя Стуса.

Ну то гуляйте! Плюс.

Схожі ключі: Нашi котики дивитися Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики онлайн фiльм Нашi котики дивитися онлайн 2020 Нашi котики онлайн hd Нашi котики фiльм 2020 торрент дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Нашi котики 2020 дивитися трейлер Нашi котики Нашi котики 2020 дивитися онлайн повний фiльм

Схожі фільми: @vytnqvp795 #ricjt 7945 0U05C1BTF @ncibqjl563 #fhwnogja 1871 H5V39X9TMED @jauqoyx263 #mrxoaqed 4762 VA6GLOU6SB9J @mjxwpthi433 #whsjq 7048 AH1LWNETJW @skfwvkn213 #oemys 7327 DWU9DNYK @ywqkewja909 #tbglfiqy 9387 RBIYKMFSGWD @cyjcjdlu87 #dotda 2841 7D8EYRR1O @jcpkxeva184 #lfdft 5727 CGI0D4Y21F @itcqmyae633 #byqujg 7303 FV10BWZ @uyiazpl893 #njttb 9776 G50KYM56 @kgyfqker655 #nkbqmcpw 521 3OPJ5BEM8 }

.
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | 立即注册

本版积分规则

Archiver|手机版|小黑屋|秀吧

GMT+8, 2021-1-22 07:30 , Processed in 1.686164 second(s), 18 queries .